Novinky

4.4.2013
Všem uživatelům služby hlídání firem byl zdarma navýšen maximální počet hlídaných firem na 10 IČ měsíčně. Byla spuštěna placená verze hlídání firem.

28.1.2013
Dnes začínám sledovat u obchodních společností i záznamy v Insolvenčním rejstříku, na změny budu standardně upozorňovat emailem, stejně jako u ostatních rejstříků.

14.1.2013
U obchodních společností nyní zobrazuji i aktuální údaje z Insolvenčního rejstříku. V brzké době budou insolvence funkční i u fyzických osob a bude spuštěn monitoring Insolvenčního rejstříku zdarma! Začínám také pracovat na komplexním, automatizovaném kreditním hodnocení ekonomických subjektů. A baví mě to! :-)

26.12.2012
Ode dneška hlídám u firem také změny ve Sbírce listin.

16.12.2012
Do testovacího provozu byla uvedena služba hlídání firem - sledování změn v Obchodním rejstříku.

10.12.2012
Algoritmus pro zjišťování personálních propojení obchodních společností byl výrazně vylepšen. K rejstříkům byly přidány odkazy na zdroje dat. Přidávání komentářů k subjektům bylo dočasně pozastaveno.

1.12.2012
Testovací provoz napojení sbírky listin úspěšně ukončen. Na dalších nových funkcích se již pracuje. Neváhej a napiš mi i ty, které funkce ti zde chybí!

6.8.2012
Zprovozněno napojení na sbírku listin, zatím v testovacím provozu.

26.7.2012
Nově je možné k ekonomickým subjektům přidávat komentáře.

5.4.2012
Poslední březnový den byla oficiálně spuštěna nová verze aplikace Obchodního rejstříku Ministerstva spravedlnosti (Justice.cz). Jak se ukázalo, nenabízí bohužel oproti předchozí verzi žádné nové funkce, došlo pouze ke změně barev, fontů a designu vstupního formuláře v ceně 80 milionů korun.

20.1.2012
S účinností od 1.1.2012 přestala státní správa zveřejňovat rodná čísla ze zdrojových registrů. To je jistě dobře, bohužel ale žádný jiný unikátní identifikátor osoby nenabídla, díky čemuž se identifikace fyzických osob a odhalování personálně propojených firem stalo nelehkým úkolem. Ještě že je řešení nelehkých úkolů mým koníčkem! :-) Úspěšnost dohledání osob a vazeb mezi společnostmi nad aktuálními daty je tak i dnes přes 99%.

Ahoj, jsem Bizbiz!

Pomáhám ti pohodlně pracovat s veřejně dostupnými zdroji informací o ekonomických subjektech. Nápady, stížnosti a pochvaly mi můžeš posílat na adresu info@bizbiz.cz.

Hlídám pro tebe změny v rejstřících!

Vyber si společnosti, které tě zajímají a já budu monitorovat jejich změny v Obchodním a Insolvenčním rejstříku a ve Sbírce listin. Na každou změnu tě vždy upozorním emailem. Služba je pro registrované uživatele zdarma!

Technologie

Technologie umožňující mou existenci jsou poskytované zdarma a proto jim patří alespoň poděkování.

Nette Framework Mongo DB Infovis Toolkit

Design webu byl vytvořen na základě šablony od Atomic Templates.

Prověřte firmy a lidi.
Sledujte jejich aktivity.
DATY
nově na www.daty.cz

DATY